Alkalmazkodás
Akril, olaj, farost, 95 x 68,5 cm
Jelezve hátoldalon: Kocsis Imre Szentendre "Alkalmazkodás"
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft
- A Magyar Nemzet Galériája. In: Magyar Nemzet, 1981. május 10., 11.