9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Kocsis Imre (1940-2015) Információk, 1970
84

Kocsis Imre (1940-2015)

Információk, 1970

Olaj, farost, 31,5 x 61,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kocsis 1970
Jelezve hátoldalon: "Információk" Kocsis Imre Szentedre Kálvária út 3. VIII.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft