20. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Alkony a vízparton
226

K. Spányi Béla (1852-1914)

Alkony a vízparton

Olaj, vászon, 65,5x91 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft