20. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Folyópart
166

K. Spányi Béla (1852-1914)

Folyópart

Olaj, fa, 42x31 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft