27. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Alkony (Téli táj)
191

K. Spányi Béla (1852-1914)

Alkony (Téli táj)

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft