27. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Gólyák a mocsárban
118

K. Spányi Béla (1852-1914)

Gólyák a mocsárban

Olaj, fa, 34x43,5 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft