22. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Alkonyat
191

K. Spányi Béla (1852-1914)

Alkonyat

Olaj, vászon, 59,5x77,5 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Kiállítva: Spányi Kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1905. katalógus: 63.