22. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Patakparton
185

K. Spányi Béla (1852-1914)

Patakparton

Olaj, vászon, 60,5x70 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

BÁV 80. aukció, 227. tétel