42. Aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Alkonyat
112

K. Spányi Béla (1852-1914)

Alkonyat

Olaj, vászon, 59,5x77 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 22. aukció, 191. tétel

•Spányi kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1905, katalógus 63.