42. Aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Pásztorlányka az őszi patakparton
63

K. Spányi Béla (1852-1914)

Pásztorlányka az őszi patakparton

Olaj, vászon, 125x101 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 4. árverés, 154. tétel