46. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Alkonyati erdőbelső
39

K. Spányi Béla (1852-1914)

Alkonyati erdőbelső

Olaj, vászon, 45,5x60 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Mű-Terem Galéria, 15. árverés, 45. tétel