46. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Délután a mezőn
17

K. Spányi Béla (1852-1914)

Délután a mezőn

Olaj, fa, 13,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 500 000 Ft