17. aukció
Edvi-Illés Aladár (1870-1958) Alkonyi tópart kacsákkal
51

Edvi-Illés Aladár (1870-1958)

Alkonyi tópart kacsákkal

Olaj, vászon, 65x110 cm
Jelezve balra lent: E. Illés A
Kikiáltási ár: 260 000 Ft