17. aukció
Edvi-Illés Aladár (1870-1958) Falusi udvar
170

Edvi-Illés Aladár (1870-1958)

Falusi udvar

Akvarell, papír, 43x31,5 cm
Jelezve balra lent: E. Illés A., hátoldalon felirat: Corte paesana, Falusi udvar
Kikiáltási ár: 240 000 Ft