31. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Alkonyi utcakép, (A Place Emile Goudeau) 1980
141

Csernus Tibor (1927-2007)

Alkonyi utcakép, (A Place Emile Goudeau) 1980

Olaj, papír vászonon, 29,5x42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Csernus 1980
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft