31. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Ézsau eladja elsőszülötti jogát, 1993
29

Csernus Tibor (1927-2007)

Ézsau eladja elsőszülötti jogát, 1993

Olaj, vászon, 91x116 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1993
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft