74. Téli aukció
Biai Föglein István
46

Biai Föglein István (1905-1974)

Állatkertben

Olaj, vászon, 55,5 x 68 cm
Jelezve középen lent: Biai
Jelezve vakrámán: Biai Föglein István
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft