74. Téli aukció
Biai Föglein István boksz, ring
113

Biai Föglein István (1905-1974)

Boksz, 1932

Olaj, vászon, 70 x 119 cm
Jelezve balra lent: Biai 32
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft