55. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Álló női akt, 1930
26

Bernáth Aurél (1895-1982)

Álló női akt, 1930

Olaj, vászon, 42x34 cm
Jelezve balra lent: BA.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban a Dévényi-gyűjteményben
Kiállítva:‣ Dévényi Iván gyűjteménye.Múzeumi Képtár, Győr, 1977. katalógus: szám nélkül
Kiállítva és reprodukálva:‣ Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása.Balassa