55. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Virágcsendélet, (Kisörs), 1948
173

Bernáth Aurél (1895-1982)

Virágcsendélet, (Kisörs), 1948

Olaj, vászon, 44x54 cm
Jelezve jobbra lent: BA.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

‣ Oeuvre-katalógus szám: 1948/26.