62. aukció
Barcsay Jenő Szentendre, konstruktivizmus, absztrakt
76

Barcsay Jenő (1900-1988)

Állvány ablak előtt, 1961

Olaj, vászon, 51 x 27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Hátoldalon autográf felirat: Állvány ablak előtt, művész tulajdona
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

168

Barcsay Jenő (1900-1988)

Szentendrei dombok, 1936

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft