71. Aukció
Galimberti Sándor (1883-1915) Almák, Párizs, 1911
115

Galimberti Sándor (1883-1915)

Almák, Párizs, 1911

Olaj, vászon, 39 x 46 cm
Jelezve jobbra fent: Galimberti
Hátoldalon autográf felirat: Galimberti Paris 97 Rue de Rennes
Kikiáltási ár: 44 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft