Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Kmetty János (1889-1975) Almát tartó nő, 1916 körül
161

Kmetty János (1889-1975)

Almát tartó nő, 1916 körül

Olaj, karton, 60,5x47 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty