Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Kmetty János (1889-1975) Városliget, 1912 körül
163

Kmetty János (1889-1975)

Városliget, 1912 körül

Olaj, vászon, 37x45,5 cm
Jelezve balra lent: Kmetty