50. Jubileumi Aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Álmodozás
131

Klie Zoltán (1897-1992)

Álmodozás

Olaj, vászon, 81x61 cm
Jelezve jobbra lent: Klie
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft