50. Jubileumi Aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Erdőszél, 1934
85

Klie Zoltán (1897-1992)

Erdőszél, 1934

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve jobbra lent: Klie Jelezve balra lent: 934
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Klie Zoltán és Róna Klára festőművész házaspár kiállítása. Csók Galéria, Budapest, 1993. katalógus: szám nélkül

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
‣ Klie Zoltán és Róna Klára festőművész házaspár kiállítás