21. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Álom
58

Lotz Károly (1833-1904)

Álom

Olaj, vászon, 65x145,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

Proveniencia: egykor Dr. Nékám Lajos tulajdonában

Kiállítva: Lotz Károly kiállítása. Műcsarnok, Budapest 1905, katalógus: 318.

Kiállítva és reprodukálva: Lotz Károly emlékkiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1933, katalógus: 289.

42

Lotz Károly (1833-1904)

Vénusz, 1900 körül

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
175

Lotz Károly (1833-1904)

Női arckép (Lotz Kornélia)

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft