21. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Női arckép (Lotz Kornélia)
175

Lotz Károly (1833-1904)

Női arckép (Lotz Kornélia)

Olaj, vászon, 69x57 cm
Jelezve balra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft

Proveniencia: Telepy Károly (1905), majd Telepy Miklósné (1933) tulajdonában

Kiállítva: • Lotz Károly kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1905. • Lotz Károly emlékkiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1933. katalógus: 319. (Női arckép címen)

42

Lotz Károly (1833-1904)

Vénusz, 1900 körül

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
58

Lotz Károly (1833-1904)

Álom

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft