24. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Álom (Fekvő akt)
121

Lotz Károly (1833-1904)

Álom (Fekvő akt)

Olaj, fa, 30,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Lotz Károly emlékkiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1933. katalógus: 325.