24. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Merengés
184

Lotz Károly (1833-1904)

Merengés

Olaj, vászon, 74x60 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft