34. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Alpesi hegycsúcs
20

Telepy Károly (1828-1906)

Alpesi hegycsúcs

Olaj, vászon, 55x43,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

Téli kiállítás. Műcsarnok, 1901.