34. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Folyópart hegyekkel, 1889
37

Telepy Károly (1828-1906)

Folyópart hegyekkel, 1889

Olaj, fa, 16x27 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 89.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft