56. aukció (2017 október)
Molnár József (1821-1899) Alpesi részlet, 1880-as évek
160

Molnár József (1821-1899)

Alpesi részlet, 1880-as évek

Olaj, vászon, 68,5x97,5 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft