56. aukció (2017 október)
Molnár József (1821-1899) Hajótörést szenvedettek, 1854
92

Molnár József (1821-1899)

Hajótörést szenvedettek, 1854

Olaj, vászon, 50x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár Josef 1854
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Oeuvre-Jegyzék: 51.
In.: Turcsányi Erzsébet: Molnár József (1821-1899).
A budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti- és Keresztényrégészeti Intézete, Budapest, 1938.

Egyko