63. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Alpesi táj, 1899
186

Telepy Károly (1828-1906)

Alpesi táj, 1899

Olaj, vászon, 28,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 1899
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Feltehetőleg Kiállítva ¦ Presumably exhibited:

¦ Telepy Károly hagyatékának kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1913