Alpesi táj, 1899
Olaj, vászon, 28,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 1899
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft
Feltehetőleg Kiállítva ¦ Presumably exhibited:
¦ Telepy Károly hagyatékának kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1913