63. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Várrom, 1899
96

Telepy Károly (1828-1906)

Várrom, 1899

Olaj, vászon, 40,5x61 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 899
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft