36. aukció
Korb Erzsébet Árkádia
68

Korb Erzsébet (1899-1925)

Alter ego (Alterego), 1920

Olaj, vászon, 111 x 90,5 cm
Hátoldalon felirat: Alter ego
Jelezve jobbra lent: Korb E. 920
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft