4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Góra Orsolya, Balaton, Badacsony
30

Góra Orsolya (1975)

Alternatív valóságok 3. (Balaton-sorozat), 2024

Olaj, vászon, 30 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Góra 2024
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft