4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Góra Orsolya (1975-) Fehér Mátrix 2., 2019
42

Góra Orsolya (1975)

Fehér Mátrix 2., 2019

Olaj, vászon, 9 x 10 x 15 cm
Jelezve hátoldalon: Góra
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 440 000 - 480 000 Ft