Berlin – Budapest 1919-1933
Berény Róbert (1887-1953) Alvó nő fekete vázával, 1927-28
105

Berény Róbert (1887-1953)

Alvó nő fekete vázával, 1927-28

Olaj, vászon, 64x87 cm
Jelezve balra lent: Berény