Berlin – Budapest 1919-1933
Berény Róbert (1887-1953) Árnyék és Olympia, 1928-29 körül
104

Berény Róbert (1887-1953)

Árnyék és Olympia, 1928-29 körül

Olaj, vászon, 75x95 cm
Jelezve balra lent: Berény