10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Wahorn András (1953-) Amelyik kutya ugat, 1991
121

Wahorn András (1953-)

Amelyik kutya ugat, 1991

Olaj, flitter, farost, 24,5 x 70 cm
Jelezve középen balra: WA '91
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft