10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Wahorn András (1953-) Találkozás a kék férfivel, 1990
94

Wahorn András (1953-)

Találkozás a kék férfivel, 1990

Olaj, vászon, 160 x 200 cm
Jelezve balra fent: WA '90
Jelezve jobbra lent: Találkozás a kék férfivel
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft