35. aukció
Váli Dezső (1942-) Angol műterem, 2008
78

Váli Dezső (1942-)

Angol műterem, 2008

Olaj, farost, 50x50 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 08, Jelezve hátoldalon: A/08/24,
Kikiáltási ár: 650 000 Ft