35. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem kék állvánnyal, 1998
94

Váli Dezső (1942-)

Műterem kék állvánnyal, 1998

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 98, Hátoldalon: A/98/39
Kikiáltási ár: 480 000 Ft