66. aukció (2021. június)
Anna Margit (1913-1991) Angyal
19

Anna Margit (1913-1991)

Angyal

Kréta, vászon, 16,5 x 23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft