A Dévényi-gyűjtemény
Kondor Béla (1931-1972) Angyal és festő, 1961
83

Kondor Béla (1931-1972)

Angyal és festő, 1961

Olaj, falemez, 25x31 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor