A Dévényi-gyűjtemény
Kondor Béla (1931-1972) Férfifej vörös háttérrel, 1957
82

Kondor Béla (1931-1972)

Férfifej vörös háttérrel, 1957

Olaj, falemez, 35x25 cm
Jelezve balra lent: Kondor B 1957