54. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Angyalok vörösben és feketében, 1974
199

Bálint Endre (1914-1986)

Angyalok vörösben és feketében, 1974

Olaj, fa, 30x30 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint Jelezve hátoldalon: Ilinek sok szeretettel Bandi 1974. okt Zsennye \\
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 100 000 - 1 600 000 Ft

– Bálint Endre emlékkiállítása.
Home Galéria, Budapest, 2007. október 16. – november 16. katalógus nélkül