54. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Cannes-i halász, 1947
198

Bálint Endre (1914-1986)

Cannes-i halász, 1947

Olaj, vászon, 54,5x44 cm
Jelezve balra fent: Bálint 47
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

– korábban Bodnár Lajos tulajdonában (1984)

Feltehető leg kiállítva:
– Bálint Endre párizsi képei. Európai Iskola XXIX. kiállítása.
Budapest, Üllői u. 11., 1947. november 30. – december 14.
katalógus: 4. (Cannes-i hal